رنگ مو بدون آمونیاک ایرانی موجب درمان راشیتیسم می شود

استون و پاک کننده لاک ناخن موثر در نظر گرفته نمی شوند. گاهی اوقات ممکن است پودر لباسشویی مانند خاکستر مرطوب سیگار که به ناحیه لکه دار مالیده می شود کار کند.

این بخش به نقل قول های اضافی برای تأیید نیاز دارد. لطفاً با افزودن نقل قول به منابع معتبر به بهبود این مقاله کمک کنید . اطلاعات بدون مرجع ممکن است مشکل ایجاد کرده و پاک شوند.

عوامل متعددی بر رنگ مو بدون آمونیاک ایرانی نهایی مو پس از فرآیند رنگ‌آمیزی تأثیر می‌گذارند. برای رنگ های نیمه دائمی و نیمه دائمی، رنگ نهایی ترکیبی از رنگ طبیعی مو و رنگ رنگ است.
موهای سفید شده اغلب قبل از استفاده از رنگ نیاز به رنگدانه اولیه دارند. رنگ کردن موهای دکلره شده به رنگ قهوه ای می تواند منجر به خاکستری یا بسیار خاکستری (درخشش خاکستری) شود.

موهایی که قبلاً رنگ شده بودند، می توانند به طور غیرقابل پیش بینی با درمان های رنگی بعدی واکنش نشان دهند. استفاده قبلی از شامپوهایی که لایه‌ای از پلاستیک را روی مو می‌گذارند می‌تواند عملکرد رنگ را مسدود کند.
وجود مواد معدنی، نمک، کلر یا سایر آلاینده‌ها در آب مورد استفاده در فرآیند رنگ‌آمیزی است. برخی از داروهای تجویزی می توانند ترکیب شیمیایی مو را تغییر دهند.
رنگ کردن موهای تیره برای رسیدن به رنگ بلوند مطلوب نیاز به سفید کردن دارد و به دنبال آن یک رنگ ثانویه انجام می شود. موهای سفید شده همچنان می توانند سایه ای زرد یا مسی داشته باشند.

رنگ بنفش می‌تواند رنگ‌های زرد را از بین ببرد و سایه‌های مبتنی بر آبی رنگ نارنجی مسی را از بین می‌برد.
تخلخل مو می تواند سایه نهایی را تحت تأثیر قرار دهد. موهای متخلخل اغلب رنگ بیشتری را جذب می کنند که گاهی اوقات تیره تر از حد انتظار می شود.

استات سرب نمک (که قبلاً ماده فعال محصولات تیره کننده تدریجی مانند فرمول یونانی بود) سمی است. همچنین نشان داده شده است که تری هیدرات استات سرب باعث سمیت تولید مثل می شود.
مقالات ایجاد برخی از انواع سرطان (از جمله لوسمی ، لنفوم غیر هوچکین، سرطان مثانه، سرطان خون و مولتیپل میلوما) را با استفاده از رنگ مو مرتبط می‌کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.