کاشی استخری شش ضلعی موجب تصادف زنجیره ای در شهر بابل شد

همانطور که به انواع مختلف کاشی استخری شش ضلعی نگاه می کنید، به سرعت متوجه خواهید شد که انتخاب های بیشتری از آنچه تصور می کردید وجود دارد.

برای برخی افراد کاشی و سرامیک همان چیزی است که انتخاب می کنند. برخی دیگر کاشی های موزاییک، کاشی های سنگ طبیعی یا حتی کاشی های شیشه ای را انتخاب می کنند.

با این حال، برای اکثر صاحبان استخر، کاشی های چینی استخر ترجیح داده می شود. چرا این هست؟ مزایای کاشی استخر چینی چیست؟

هنگامی که کاشی استخر چینی در استخر شما نصب شد، انتظار نداشته باشید که در چند دهه آینده بیفتد یا خراشیده شود. کاشی استخر چینی که به دلیل دوام خود شناخته می شود از خاک رس ساخته شده است که در دمای بسیار بالا پخته می شود و در برابر لکه و خراش مقاوم است.

کاشی

با این حال، با وجود این، در واقع در لمس کاملاً نرم است و در صورت استفاده از آن در لبه‌های بیرونی یا پله‌های استخر، راه رفتن روی آن را راحت می‌کند.

کاشی های استخر که به ندرت از آب آسیب می بینند. یکی از بزرگترین مزایای استفاده از کاشی استخر چینی این است که به ندرت از آسیب آب رنج می برد.

این یک ماده بسیار متراکم است که باعث می شود کاشی ها در طول زمان در برابر نفوذ آب به داخل آنها عملاً غیرقابل نفوذ باشند. این نه‌تنها باعث می‌شود که آنها دهه‌ها بعد عالی به نظر برسند، بلکه باعث شل نشدن و افتادن آن‌ها نیز می‌شود.

در کنار کاشی و سرامیک استخر، که معمولاً کم‌هزینه‌ترین نوع کاشی استخری است، کاشی‌های چینی در رتبه دوم از نظر قیمت مناسب قرار دارند.

بنابراین، این کاشی چینی را برای صاحبان استخرهایی که بودجه کمی دارند، پیمانکارانی که با بودجه کمی کار می کنند، یا افرادی که شاید نمی خواهند مقدار زیادی پول برای داشتن یک استخر عالی سرمایه گذاری کنند، انتخابی هوشمندانه می کند.

بر خلاف برخی از انواع کاشی استخر که ممکن است نصب آنها کمی دشوارتر باشد، کاشی استخر چینی شاید ساده ترین نوع برای نصب در نظر گرفته شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.